Oresi Litoměřice
Objednávejte na tel: 778 463 793. Email: litomerice@oresi.cz Dalších 55 prodejen v ČR.
Argu
Pusťte se do proměny s Oresi Litoměřice.

Expertem na kuchyně.

Kdo jsme a co je naším cílem? Proč si vybrat Oresi Litoměřice?

Kdo chce v Čechách prodávat kuchyně, musí být citlivý a vnímavý v mnoha oblastech. Kuchyně je srdce domova a je tedy srdeční záležitostí mnoha z nás. Kuchyně tvoří základ nejmilejšího místa, jaké většina z nás na světě má – našeho domova. Těmto citlivým souvislostem se snažíme porozumět při každém setkání se zájemcem o novou kuchyň. Oresi je největším prodejcem kuchyní v republice s obrovskou nabídkou kuchyní pro každý rozpočet, vkus a prostor. Náš tým Oresi – expert na kuchyně v Litoměřicích vybírá z velkého katalogu Oresi to nejlepší pro splnění vašich osobních přání, snů a požadavků. Jsme na vaší straně, chceme obohatit váš život, usilujeme o vaše štěstí a spokojenost. Neprodáváme kuchyně jako firma, ale jako Veronika, Jana, Zorka, Kuba, Pepa a Dušan.

Návrh online

Nemáte čas zastavit se na pobočce? Navrhneme vám kuchyni přes videohovor.

Zkušení prodejci

Naši prodejci jsou pravidelně školeni v navrhování, designových trendech i správném uspořádání kuchyní.

Individuální péče

Našim cílem je spokojený zákazník, který odchází se svou vysněnou kuchyní.

Největší prodejce

O kvalitě kuchyní Oresi se přesvědčíte sami, stejně jako statisíce čechů i slováků.

Náš tým je připraven splnit vám přání o krásném bydlení.

Naši prodejci se těší na vaši návštěvu. Uvaří vám dobrou kávu, představí vám všechny naše kuchyně a proberou s vámi vaše představy. Společně vyberete ty správné materiály, rozložení i spotřebiče. Výsledkem naší schůzky bude 3D grafický návrh společně s cenovou nabídkou. Schůzka i návrh je zcela zdarma a nezávazný.

Team

Veronika

Odborný prodejce

Nejmladší člen našeho týmu vás ohromí radostí z navrhování i empatií.

Team

Dušan

Majitel prodejny

Dušanovi leží nejvíc na srdci blaho všech našich klientů. Aby se u nás cítili dobře a milovali svou kuchyni.

Team

Jana

Odborný prodejce

Jako máma od rodiny ví Jana přesně, co moderní rodina potřebuje.

Team

Jakub Souček

Vedoucí prodejny

Jakub se postará, aby vaše zakázka byla vyřízena co nejrychleji a nejpečlivěji.

Team

Pepa

Majitel prodejny

Pepa dohlíží na to, aby vše klapalo jak má a aby byl dostatek hrnečků na kávu.

NEJVÝHODNĚJŠÍ KUCHYNĚ V LITOMĚŘICÍCH
NAJDETE V GALERII NA SOUTOKU

Soutěž – VYHRAJTE PRAČKU BEKO!

Co můžete vyhrát? Hlavní cenou je pračka Beko HWUE7636CSX0W. Automatická pračka SUPERIA s českým popisem programů, SteamCure a HomeWhiz. Čistá pračka díky páře Program DrumClean+ odstraní z pračky veškeré zbytky prášku, vláken z textilu a aviváže mnohem lépe. K čištění využívá páru, která účině odstraní přischlé zbytky. Výsledkem je čistší prádlo i delší životnost pračky. Máme pořádnou páru na skrvny Pára SteamCure pomáhá v průběhu cyklu odstranění odolných skvrn tím, že pronikne hluboko do tkaniny, skrvny odmočí a umožní jejich vyprání. Během odstředění zase zabraňuje pomačkání prádla, čímž usnadní žehlení, dokáže odstranit až 99,9 % alergenů včetně bakterií a virů … Continued

Nové dekory

Přijďte si prohlédnout novinky Oresi pro rok 2021. V novém katalogu najdete krásné dřevodekory i supermoderní lesklé či matné povrchy. Nový katalog si také můžete prohlédnout zde.

Nepropásněte naše akce

Přijďte si pro svou 40% slevu na naše kuchyně a mnohem více. Všechny platné akce Oresi najdete zde.

Znovu otevíráme v dubnu!

Po dlouhé pauze a navrhování kuchyní pouze přes virtuální prostředí, vám opět můžeme otevřít dveře a těšit se na vaše přání a radost z nové kuchyně.

DODÁNÍ KUCHYNĚ

Líbí se vám náš návrh i cenová nabídka? Při podpisu smlouvy zaplatíte pouze 15% zálohu na vaši kuchyni. Následně vás kontaktujeme s termínem zaměření u vás doma a posléze také s termínem montáže. Kuchyni budete mít hotovou do 5ti týdnů (některí kuchyně máme i skladem a můžete si je vyzvednout okamžitě). Vaši kuchyni si ale můžete také zakoupit s předstihem a bude na vás v našem skladu čekat klidně rok. Taková služba se hodí, pokud potřebujete znát dopředu například umístění elektroinstalace nebo nechcete propásnout naše slevy. Montáž trvá cca 1 – 3 dny, podle velikosti kuchyně. Na všechny naše kuchyně dostáváte prodlouženou záruku 7 let.

RODINNÉ KUCHYŇSKÉ STUDIO ORESI LITOMĚŘICE

… S citem i pro Vás a Vaši rodinu